Sales, Rentals & Property Management

Nieruchomości na Dominikanie
 
Chcesz kupić lub sprzedać dom na Dominikanie?
Polskojęzyczni agenci nieruchomości
 
 Chcesz kupić lub sprzedać dom na Dominikanie?
 
WITAJ!
Jesteśmy na wyspie od 2004 roku i znaleźliśmy już idealne miejsce pod słońcem dla tysięcy kupujących. Punta Cana Lifestyle Real Estate oferuje sprzedaż, wynajem i zarządzanie nieruchomościami kurortowymi (wszystkie z tytułami) i zawiera tylko nieruchomości w cenie rynkowej lub niższej. Chcemy, aby nasi klienci dokonywali bezpiecznych i opłacalnych inwestycji. Pracujemy w sposób w pełni przejrzysty i otwarty, aby upewnić się, że nasi klienci czują się pewnie odnośnie do podejmowanych przez siebie decyzji.
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM POLSKOJĘZYCZNYM AGENTEM
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat zakupu lub sprzedaży nieruchomości w Punta Cana i okolicach, lub w przypadku pytań dotyczących nieruchomości, prosimy skontaktować się z naszym polskojęzycznym agentem w Punta Cana Lifestyle Real Estate już dzisiaj.
 
☎  (809) 552-0421   ✉️ info@PuntaCanaLife.com   Office hours 9:00 am to 4:00 pm (Mon-Fri)   
 
 
NIERUCHOMOŚCI WYRÓŻNIONE
W tym miesiącu wyróżnionym domem luksusowym jest Arrecife 17. Charakterystyczny dom luksusowy na sprzedaż, który zadowoli nawet najbardziej wymagające gusty. Niewiele jest takich willi w Punta Cana Resort & Club. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat tej oraz innych wysokiej klasy nieruchomości, prosimy przejrzeć nasze oferty, klikając następujący link: Punta Cana Resort & Club Listings.
 
 

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI WYPOCZYNKOWYCH W PUNTA CANA
Czy baseny i wylegiwanie się na plaży to Twój pomysł na wymarzone wakacje? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wszystkimi nieruchomościami wypoczynkowymi oferowanymi na naszej stronie zarządzają renomowane firmy, które specjalizują się w zarządzaniu nieruchomościami i stosują się do najwyższych standardów obsługi klienta.
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZISIAJ
Poszukujesz apartamentów, willi, domów, działek pod budownictwo mieszkaniowe, możliwości inwestorskich? Wypełnij ten formularz, a jeden z naszych agentów skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby w zakresie nieruchomości.